Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради"

STEM виставка у Краматорську

         За ініціативою КУ «ЦПРПП Краматорської міської ради», згідно з планом роботи та відповідно до Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM – освіти), з 8 по 10 червня 2021 року на базі Краматорської школи №25 проходила виставка STEM – проєктів закладів освіти міста «Юний винахідник».  Щиро дякуємо директору Краматорської школи №25 Страшко І.М. за гостинність і допомогу в організації та проведенні виставки!

Винахідливість – природний стан дітей.

Діти є дослідниками та інженерами від народження: вони досліджують і намагаються зрозуміти навколишній світ, щодня роблять нові відкриття. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручнішим і цікавішим.

 Даний захід покликаний зацікавити дітей наукою та дати їм поштовх до власного інженерного потенціалу.

Протягом трьох днів учні пришкільних та профільних таборів мали змогу прийняти участь у перегонах роботів, перевірити роботу «руки маніпулятора», ознайомитися з основами гідропоніки, здійснити віртуальну подорож Україною через вишиті QR-коди. Школярі із захопленням спостерігали, як науки можуть взаємодіяти одна з одною.

Відвідали виставку і почесні гості: заступник голови міської ради А.Бессоний, ректор ДонНАБА В.Кравець, директор Краматорського коледжу технологій та дизайну В. Малюкова , заступник директора Краматорського коледжу технологій та дизайну Г.Склярова. Перебіг виставки на сторінках міських видань висвітлили ЗМІ.

Підготовка до виставки додала клопотів не лише учням, а і їх наставникам: вчителям, керівникам гуртків. Кожен наставник протягом року разом із своїми вихованцями вивчали, збирали, програмували, досліджували. Результат творчої наполегливої праці насамперед ентузіастів-вчителів, які змогли об’єднати дитячу творчість та спрямувати її в потрібному напрямку презентували на виставці наступні школи: ліцей №4, НВК №32, школи №22, 25, 3, 5, 16.

11 червня на базі ЗСШІ №10 відбулося урочисте відкриття обласної STEM-лабораторії. В межах заходу проходила виставка кращих проєктів закладів освіти області. Серед експонатів були представлені і роботи Краматорських шкіл №16, 32, 25, ліцею №4 “Успіх”.

Враховуючи, що Краматорськ –  промислове місто,  ми пишаємося тим, що таке покоління в нас росте, які стануть інженерами, творцями, які зможуть розбудовувати далі наше майбутнє.

Хочеться побажати кожному учаснику:  Мрійте, творіть, експериментуйте, прагніть зробити неймовірне! Світ чекає на ваші відкриття та винаходи!

 

 


  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Марафон «Калейдоскоп цікавих ідей»Марафон «Калейдоскоп цікавих ідей»

https://www.youtube.com/watch?v=9WvVxnXmoZg Шкільне самоврядування є важливою складовою шкільного життя. Воно поєднує учнівський колектив та адміністрацію школи. Кожен учень може взяти участь у житті школи, своїми рішеннями, пропозиціями, активною позицією.За ініціативою КУ

Літні сесії професійних спільнотЛітні сесії професійних спільнот

14.06. 2021р.   на  базі  центру   професійного   розвитку  педагогічних  працівників Краматорської   міської   ради  відбулось  засідання  фокус-групи  з  керівниками методичних  об’єднань  вчителів  хімії,  географії  та  біології.  У  зустрічі  брали  участь керівники  педагогічних

Підвищуємо разом якість освітнього процесу в дошкілліПідвищуємо разом якість освітнього процесу в дошкіллі

02.04.2021 за ініціативою управління Державної служби якості освіти у Донецькій області  відбулася онлайн-комунікація з директоркою Кірієвою Є.Б. та консультантами КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради», керівниками закладів