Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради"

Про VІІ Всеукраїнської літньої школи

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 № 632 «Про науковопедагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України. Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень і вдосконалювати свої фахові здібності.

За період з 2016 по даний час Академією інноваційного розвитку освіти (далі – «АІРо») було організовано та проведено більше 500-ти очних, дистанційних та виїзних навчальних занять. До тренерського складу залучено провідних висококваліфікованих вітчизняних фахівців-практиків. 

На основі освітніх запитів та потреб, а також за рейтингом популярності проведених тренінгових занять було сформовано навчальну тематику VII Літньої школи «АІРо-2021», а саме:

  • «Інформаційно-цифрова компетентність педагога»
  • «НУШ. Інклюзивне навчання – прагматичний підхід»
  • «НУШ. Нові підходи – діяльнісна технологія проведення уроків. Внутрішньопредметна та міжпредметна інтеграція»
  • «Технології STEM-освіти, STEAM-освіти, STREAM-освіти»

Навчальні заняття будуть проходити із застосуванням електронної інтерактивної дошки INTBOARD ™.

Навчання буде проходити з 12 по 16 липня 2021 р. за  підтримки кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова Херсонського державного університету на базі СОТ «Буревісник», що знаходиться за адресою: вулиця Курортна, 5, Лазурне, Херсонська область.

Навчальна програма розрахована на інтенсивне 5-денне навчання, після закінчення якого учасники одержать паперовий сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти спільно з Херсонським державним університетом.

Для участі у навчанні потрібно надіслати заповнену заявку до 05 липня 2021

р. за лінком: https://forms.gle/8v6LZWEbgGqSm9uu8

Додаткова інформація щодо змісту навчальної тематики та умов участі у роботі VІІ Всеукраїнської школи «АІРо – 2021» на сайті Академії за посиланням: http://www.airo.com.ua/viivseukra%d1%97nskalitnyashkolaairo2021/.

Запрошуються педагогічні та науково-педагогічні працівники, керівники закладів освіти, працівники методичних служб, органів державної влади, державних підприємств, установ та організації у сфері освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Літні сесії професійних спільнотЛітні сесії професійних спільнот

14.06. 2021р.   на  базі  центру   професійного   розвитку  педагогічних  працівників Краматорської   міської   ради  відбулось  засідання  фокус-групи  з  керівниками методичних  об’єднань  вчителів  хімії,  географії  та  біології.  У  зустрічі  брали  участь керівники  педагогічних

Літні сесії професійних спільнотЛітні сесії професійних спільнот

Вчителі закінчують навчальний рік. Згідно з планом роботи КУ «ЦПРПП Краматорської міської ради» протягом червня відбуваються засідання Літньої сесії професійних спільнот педагогічних працівників. Естафету  онлайн засідань професійних спільнот перейняли вчителі