Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради"

Пройдите тест ЗНО для учителей онлайн

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено тест незалежного тестування фахових знань і вмінь учителів початкових класів, який складали педагогічні працівники у лютому 2021 року.

Таке тестування є складовою частиною сертифікації вчителів.

Тест містить 100 завдань, на виконання яких учасникам відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати 1 бал.

Завдання скеровані на перевірку теоретичних знань з освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти; володіння методикою навчання цих галузей; здатності планувати й організовувати освітній процес, а також знань з педагогіки партнерства, роботи з батьками й педагогічної діагностики.

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати щонайменше 60 балів. Ті учасники, які не подолають визначений пороговий бал, не зможуть узяти участі в наступному етапі сертифікації.

Завдання незалежного тестування укладені відповідно до Програми незалежного тестування фахових знань і вмінь учителів початкової школи та Характеристики тесту.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ТЕСТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Окрилений філологОкрилений філолог

Інформація для креативних, амбітних філологів та адміністрації шкіл! Нагадуємо, що триває міський відбірковий етап конкурсу професійної майстерності “Окрилений філолог” Всі учасники не залишаться без приємних сюрпризів! Ласкаво просимо до участі!

Крок до здобуття наступного рівня вищої освіти – крок до підвищення кваліфікаціїКрок до здобуття наступного рівня вищої освіти – крок до підвищення кваліфікації

Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Краматорська продовжує свою діяльність у напрямку підтримки та отримання освітніх послуг з різними науковими та громадськими установами!  Як правонаступник методичного кабінету управління освіти Краматорської