Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради"

Літні сесії професійних спільнот

Вчителі закінчують навчальний рік. Згідно з планом роботи КУ «ЦПРПП Краматорської міської ради» протягом червня відбуваються засідання Літньої сесії професійних спільнот педагогічних працівників.

Естафету  онлайн засідань професійних спільнот перейняли вчителі іноземних мов. На засіданні були розглянуті особливості підведення підсумків методичної роботи за 2020-2021 навчальний рік.

Засідання пройшло в дружній атмосфері, були сповнені співпраці та взаємодії. Консультанти центру дякують керівникам міських професійних спільнот за організацію та допомогу у проведенні засідань.

Особливу подяку хочеться висловити кожному вчителю англійської, німецької та французької мов за професійність, кропітку працю, любов та повагу до дітей. Ви справжні фахівці своєї справи! Бажаємо продуктивного літнього відпочинку, творчої наснаги, міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

СПОРТ ЗАРАДИ СТАЛОГО РОЗВИТКУСПОРТ ЗАРАДИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Під таким гаслом з початку 2021 року працювала  обласна Web-вітрина для закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Цей захід відбувся на виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні

“Обличчя жінки незалежної України”“Обличчя жінки незалежної України”

25.06. 2021 року  Донецький обласний художній музей.    з нагоди 25-ї річниці Конституції України організував та провів виставку “Обличчя жінки незалежної України”,де були представлені роботи майстринь нашого міста. Роботи виконані