Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорської міської ради"

Консалтинг-форум для заступників директорів ЗЗСО

02.06. 2021р. на базі ліцею № 8 ім. Василя Стуса  Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Краматорськ  організував та провів  ІІ консалтинг-форум для заступників директорів ЗЗСО “Особливості підведення підсумків організації методичної роботи з педагогічними працівниками ЗЗСО”. Незважаючи на непривітну погоду, зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері.  Представникам педагогічної громади була представлена команда консультантів та психолог ЦПРПП, замовити консультацію яких можна на сайті центру у розділі “Замовити консультацію”.

З вітальним словом до учасників Форуму звернулись Калініна В.П. (директорка ліцею №8, депутатка Краматорської міської ради) та Кірєєва Є.Б. (директорка ЦПРПП). Перед початком роботи психолог Центру Ярмак В.В. провела міні-тренінг щодо відновлення емоційного ресурсу. Далі Кірєєва Є.Б., Скумен І.В., Демченко Т.Ю. та Котлярова Н.С. надали теоретично-практичну інформацію щодо підготовки підсумкового наказу з методичної роботи за 2020-2021 навчальний рік. Підсумковий наказ .
Висловлюємо подяку редакції газети “Восьме диво світу” ліцею №8 в особі Ніконової Анастасії (учениці 10-А класу) за дуже яскраві світлини з події, Григор’євій І.А та Крилевській А.С. за допомогу у вирішені організаційних питань.

Щіро дякуємо учасникам форуму за зворотній зв’язок. Дуже приємно почути Ваші побажання:
«Бажаю натхнення, плідної співпраці, здоров’я, миру та добра»

«Дякуємо за корисну інформацію. Наснаги, творчого натхнення, успіхів у всіх ваших починаннях!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Літні сесії професійних спільнотЛітні сесії професійних спільнот

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ЛІТНЬОЇ СЕСІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА   16 червня 2021 року на базі загальноосвітньої школи №5 м.Краматорська відбулося підсумкове засідання літньої сесії професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтвам

Літні сесії професійних спільнотЛітні сесії професійних спільнот

Навчальний рік добігає кінця. Останні дзвоники вже продзвеніли, але тільки для учнів. Вчителі ще продовжують працювати. Згідно з планом роботи КУ «ЦПРПП Краматорської міської ради» протягом червня відбудуться засідання Літньої